Piłkochwyty zewnętrzne
Montaż piłkochwytów zewnętrznych
Piłkochwyty na boisko sportowe
Montaże piłkochwytów na boiska sportowe
Montaż piłkochwytów w szkołach
Podwyższenie piłkochwytów na boiskach

Piłkochwyty

Siatki na piłkochwyty - producent piłkochwytów na boisko i do hali sportowej

Piłka potrafi osiągać bardzo duże prędkości i tym samym przy uderzeniu w jakikolwiek stojący obiekt czy też człowieka może wyrządzić wiele szkód. Przykładowo krążek hokejowy może poruszać się z prędkością przekraczającą 170 km/h, a piłka do tenisa przekraczać nawet 200 km/h. To sprawia, że stwarzają one bardzo duże zagrożenie dla tych, którzy znajdują się w pobliżu boiska, lodowiska czy kortu.

Piłkochwyt to odpowiednio zamontowana siatka, która wyłapuje piłki i krążki, chroniąc w ten sposób przed wydostaniem się ich poza teren obiektu sportowego. Spełnia ona również inną istotną funkcję- pozwala na szybkie wznowienie gry poprzez natychmiastowe zwrócenie piłki. To wszystko wpływa na to, że piłkochwyty są bardzo często stosowane zarówno przy okazji boisk zewnętrznych, jak również tych znajdujących się wewnątrz, w halach sportowych czy też na salach gimnastycznych.

Piłkochwyt doskonały, czyli jaki?

Przy planowaniu umiejscowienia, a także wyboru odpowiedniego piłkochwytu należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. To, co jest ważne, to przede wszystkim montaż siatki do dwóch skrajnych słupków znajdujących się na rogach boiska. Nie stosujemy żadnych pośrednich słupków. Oprócz tego stosuje się linki górną i dolną, co dodatkowo wzmacnia piłkochwyt. Aby spełniał on w 100% swoją rolę tzn. był wytrzymały, elastyczny i odporny na wszelkie uszkodzenia, stosujemy przy jego produkcji polipropylen- sprawdzony i stosowany przez nas od wielu lat materiał, dzięki któremu nasze siatki wyróżnia wysoka jakość i długi okres ich użytkowania. Za najlepsze rozwiązanie uważa się siatkę o oczkach 8x8 cm i grubości sznurka 5 mm. Wykorzystujemy stalowe słupy w dowolnym kolorze. Standardowo stosuje się kolor zielony, ale jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Lina, która podtrzymuje siatkę u górze musi mieć 5 mm lub więcej. Wysokość piłkochwytów to najczęściej 6 m, ale wykonujemy również konstrukcje wyższe, jak 7 czy 8 metrów.


Jakie piłkochwyty i siatki stosować producenta, zobacz niżej !

Siatki na piłkochwyty | Ogrodzenia boisk | Piłkochwyty | Siatki ochronne


Piłkochwyty

Piłkochwyty mogą pełnić również funkcję ogrodzenia. Jest to tańsza i jednocześnie solidna alternatywa dla drogich ciężkich konstrukcji. Można je montować po całym obwodzie boiska lub jedynie za bramkami, co zależy od wymagań naszego klienta i samego obiektu. Proponujemy piłkochwyty tworzone na wymiar, transport ich w dowolne miejsce na terenie naszego kraju, montaż, serwis i wymianę.

Piłkochwyty

Kompleksowo i profesjonalne, bez żadnych kompromisów

 

 siatki na piłkochwyty

siatki na piłkochwyty